Яке покарання чекає на водіїв за непристебнутих пасажирів

Рада в першому читанні затвердила зміни до статей Кодексу України про адміністративні правопорушення, які торкнуться водіїв і пасажирів.

Експерти не сумніваються, що народні депутати приймуть закон і в другому читанні.

ПОРУШЕННЯ, В ПЕРШУ ЧЕРГУ, СВІТЯТЬ ТИМ ВОДІЯМ, ЯКІ ВСІЛЯКО ІГНОРУЮТЬ РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ. ОДНАК, ЗА СЛОВАМИ ЕКСПЕРТІВ, НАЙЦІКАВІШИЙ МОМЕНТ ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ХТО САМЕ БУДЕ ОПЛАЧУВАТИ ШТРАФИ ЗА ПАСАЖИРІВ У САЛОНІ.

Згідно із законопроектом, якщо в транспортному засобі знаходиться непристебнутий пасажир, то штраф буде виписаний на ім’я водія. Тобто, водій зобов’язаний перед початком руху переконатися, чи всі пасажири знаходяться в цілковитій безпеці.

Простіше кажучи, за непристебнутого пасажира водієві доведеться зі своєї особистої кишені сплатити штраф, який, згідно з новим законопроектом, буде збільшено відразу в 17 разів.

Противники нового законопроекту продовжують стверджувати, що при ДТП автомобіль може спалахнути, а у водія з пасажирами не буде часу через ремені, щоб вибратися із засобу. Прихильники нововведень запевняють, що подібні випадки є винятками і в більшості аварій ремені безпеки рятують водієві та пасажирам життя.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.