Україна перетворюється на звалище вживаних автомобілів

З початку року українці купили 4986 електромобілів. Це вдвічі більше, ніж за увесь 2017-й.

Найпопулярніші моделі – Nissan Leaf, BMW i3 і Tesla Model S. Більшість цих авто уживані. Найбільше їх везуть зі Сполучених Штатів. Там вони найдешевші.

“Ринок збільшився удвічі. Але ми маємо позитивну статистику щодо вживаних електромобілів. Вони вже вичерпали частково свій ресурс за зарядними батареями. Нових електромобілів на електричні тязі ввозять мало. Менше одного відсотка. В Україну імпортують електромобілі віком до 5 років. Від них вже відмовляються іноземці. Ми купуємо автомобілі, від яких за кордоном відмовляються. Стаємо звалищем для металобрухту. Цей металобрухт просто обладнаний електричним двигуном”, – каже Gazeta.ua автомобільний експерт і керівник компанії “Автоконсалтинг” Олег Омельницький.

В Україні не стимулюють купівлю нових автомобілів, які б використовували 5-10 років, каже експерт. В країні поки що слабка інфраструктура для електромобілів. Такі авто хоч економічно вигідніші, але дорожчі за дизельні авто.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “Україна перетворюється на звалище вживаних автомобілів”

  1. Ты, сука, топишь за запрет ввоза дешевых авто в страну где у людей средняя зарплата 250 долларов, потому, что тебе нужно продавать новые машины в тридорога. Я ебал тебя – керівник компанії “Автоконсалтинг” Олег Омельницький, Твою мать, твою жену, твоих детей, и бога которому тысячу лет молились твои предки, я ебал…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.