Робота радарів TruCam принесла перші плоди

Віднедавна зупиняти водіїв за перевищення швидкості українські патрульні почали з використанням у тестовому режимі лазерних вимірювачів швидкості TruCam. Спеціальні екіпажі вартують на аварійно небезпечних ділянках доріг та у місцях концентрації ДТП. Надалі систему розширюватимуть і впроваджуватимуть на багатьох вулицях.

Про це журналістам UATV повідомив Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України.  Однак говорити про конкретні результати  ефективності нової системи, на його думку, ще зарано.

“Найперше, слід відзначити, що швидкість транспортного потоку на дорогах зменшилася. А сказати, чи впливає нова система  на кількість ДТП, чи дає їхнє зниження, поки неможливо. Потрібен період для аналізу, – наголосив він. – Необхідно щонайменше три місяці, лише після цього зможемо говорити предметно, зробивши якісний ґрунтовний аналіз”.

Також Олексій Білошицький акцентував, що на тих ділянках, де патрульна поліція вже повідомила про наявність радарів, швидкість потоку дійсно зменшилася. “Таку тенденцію ми будемо продовжувати, – уточнив заступник начальника ДПП. – Підключатимемо й інші вулиці. Думаю, що все з часом прийде в норму”.

Олексій Білошицький окремо відзначив, що патрульна поліція дуже очікує на прийняття Верховною Радою проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (№7286). У документі, за словами Білошицького, є чимало механізмів, запровадження яких допоможе вплинути на ситуацію саме у галузі безпеки дорожнього руху.

“Запрацює належним чином дорожній фонд. Ще активніше працюватиме координаційна рада, – підсумував він. – Є ще багато моментів, над якими потрібно працювати. Великі кроки зроблено у цьому році, тож не забариться і результат”.

Як повідомлялося раніше, окрім швидкості, прилад TruCam може фіксувати факт порушення правил зупинки або стоянки у прив’язці до часу та простору.  Тобто, за присутності водія буде виписано штраф. А за його відсутності – евакуація ТЗ на штрафмайданчик.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.