Прокат авто в Киеве

Послуги прокату автомобілів у світі трохи більше 100 років. Перші професійні початки і згадки про прокат автомобілів як повноцінної послуги з’явилися на початку ХХ століття, точніше в першому десятилітті ХХ століття. Прокат і тоді, на зорі автомобілебудування, виник поряд з таксі і був альтернативою даної послуги. Одним з перших батьків засновників і продовжувачів прокату автомобілів в США як раз і був виходець з таксі – власник таксомоторної компанії. Сьогодні послуги прокату автомобілів є практично в будь-якій точці земної кулі. Розвиток інтернету спростило систему замовлення, бронювання та пошуку компаній з прокату машин. Для замовлення авто як правило треба заповнити просту форму на сайті  https://race.net.uaі вказати дані кредитки. Проаналізувавши всі пропозиції розумієш, що оренда авто дісталася в найвіддаленіші точки нашої Землі – навіть на острівних державах, де і їздити ніде, існує дана послуга. Не стала в цьому винятком і Україна. Прокат автомобілів без водія в Україні, як послуга, стала тут активно розвиватися з середини 90-х років ХХ століття. За часів СРСР, згадок про прокат авто не було, хоча в Москві, суто для іноземців, таку послугу все ж надавали. Сьогодні прокат авто така ж звичайна послуга як і хімчистка, мийка автомобіля. Скористатися цією послугою не складає труднощів.

Rent A Car Enterprise, в якості одного з піонерів автопрокату, відкрила ряд офісів в різних областях нашої країни. Скористатися  послугами ви можете в будь-якому місті України, що за посиланням https://race.net.ua/ru/arenda-avtomobilei-v-kieve.html. Завдяки тому що компанія досить нова молода , вони надають нові автомобілі і дорожать клієнтами.

Замовлення автомобіля можливо оформити різними способами:

  1. Зателефонувавши за номером.
  2. Завітавши до офісу.
  3. Оформивши заявку на  сайті через форму замовлення або форму зворотного зв’язку.

Третій варіант найприйнятніший, якщо ви замовляєте автомобіль за 24 робочих години. Якщо автомобіль потрібен протягом години або в найближчий день, то заявку найкраще оформляти по телефону або електронним способом з дублюванням в телефонному режимі. Чому електронна заявка є пріоритетною ??? Така форма замовлення авто на прокат полегшує роботу операторам і виключає помилки, неточності. Якщо ви оформили заявку через сайт, ви не тільки заощадили на телефонних розмовах (якщо ви телефонуєте з-за кордону), але ще й отримаєте більш компетентну відповідь. Отримавши вашу електронну заявку, центр з бронювання має більше шансів не тільки автоматично але і в ручному режимі підібрати вам найбільш підходящий варіант для оренди.

Якщо ви зробили простий дзвінок, то в момент дзвінка автоматична система бронювання не завжди зможе допомогти оператору у виборі всіх пропозицій. Розглядаючи ж бронювання більш глобально, завжди є можливість промоделювати замовлення таким чином, щоб видати вам той автомобіль який ви хочете, і будьте впевнені співробітники відділу бронювання чітко відпрацюють всі варіанти в цьому напрямку. Тому, настійно рекомендуємо, по можливості, оформляти ваші заявки електронно, тим самим ви, отримаєте більш компетентну і повну відповідь і заощадите на телефонних переговорах.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.