Як вибрати навантажувач та навісне обладнання

При виборі навантажувача важливим фактором є середовище, де ви збираєтеся його застосовувати. Виходячи з того, де ви плануєте його використовувати – на вулиці або в закритому приміщенні – буде вибиратися той тип двигуна, який найбільш зручний для вас. У закритих приміщеннях найчастіше застосовуються газобензинові і бензинові типи двигунів.

Хоча бензинові навантажувачі з встановленою газовою системою мають невисоку вантажопідйомність (не більше 5 тонн), їх головний плюс – невелика витрата пального і, як наслідок, відмінна економічність. Такі навантажувачі в Європі дуже популярні, займаючи майже половину ринку навантажувачів. Що стосується України, то тут вони не дуже поширені через нерозвинену систему газозаправних станцій. Такі навантажувачі – і не тільки – можна придбати, наприклад, на https://pogruzka.com.ua/ де ви можете купити бу погрузчики в Украине.  Там прямо на сайті можна підібрати той навантажувач, який за параметрами потрібен саме для вас.

На вулиці найзручніше використовувати дизельні, а також деякі бензинові навантажувачі. Хоча дизельні навантажувачі допускається застосовувати в добре провітрюваних і просторих складах, проте тільки якщо встановлений нейтралізатор і застосовується якісне пальне. Маршрут транспортування вантажів – теж важливе питання при виборі навантажувача. Важливу роль грає не стільки дистанція перевезення, скільки розмір стелажів, наявність підйомів-спусків, ширина проходу та ін. Саме від цього буде залежати, чи потрібен навантажувач з сигналами заднього ходу, додатковою освітлювальною апаратурою та іншими опціями.

Застосовуючи для навантажувачів навісне обладнання можна значно підвищити функціональність і продуктивність вашої техніки. Причому подібна модифікація в більшості випадків обходиться значно дешевше покупки вузькоспеціалізованих машин. Наприклад, придбати навісне обладнання для навантажувача виходить істотно вигідніше покупки з тими ж цілями нового навантажувача.

Після вибору типу і конкретної моделі навантажувача, навісне обладнання обов’язково потрібно перевірити залишкову вантажопідйомність вашого навантажувача з уже встановленим пристосуванням. Це допоможе уникнути перевантаження навантажувача і забезпечить тривалу експлуатацію без поломок і покупки дорогих запчастин.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.