Як вибрати стоматологічну клініку і кваліфікованого лікаря?

Стоматологічна клініка – не найкраще місце для відвідування, але це не означає, що туди потрібно йти зі страхом. Правильно вибравши клініку і «свого» стоматолога, можна назавжди позбутися від дискомфорту, який виникає при походах до цього лікаря.

Основні нюанси вибору стоматологічної клініки

Клініки стоматології в Києві відрізняються між собою якістю і кваліфікацією лікарів, оснащеністю та вартістю послуг, що вказані за посиланням https://www.lumident.kiev.ua/price.

Перш, ніж вибрати «свою» клініку, потрібно відвідати її кілька разів. Це необхідно для того, щоб оцінити кваліфікацію стоматологів, роботу обслуговуючого персоналу, якість послуг, що надаються, при можливості поспілкуватися з пацієнтами, які тут вже лікувалися.

Не варто покладатися тільки на поради знайомих і інтернет. Природно, що рейтинг «кращі стоматологічні клініки» не взятий з повітря, але цього мало для того, знайти медичний заклад, який влаштує за всіма параметрами.

Важлива наявність в клініці якісного обладнання, яке дозволяє правильно і швидко діагностувати захворювання і виконувати необхідні маніпуляції. Ще не менша важлива якість використовуваних матеріалів: застосовувані наркоз, матеріали для пломбування каналів зуба, вініри, брекет-системи та багато іншого.

Як вибрати хорошого стоматолога?

Вибір стоматолога – досить відповідальний крок, адже кожна людина хоче довірити свої зуби професіоналу і бути впевненим, що йому не доведеться бігти на черговий прийом через кілька тижнів після лікування.

Тому при виборі лікаря потрібно враховувати наступне:

  • досвід роботи;
  • кваліфікацію;
  • чи багато у нього пацієнтів, як вони про нього відгукуються;
  • як довго в середньому триває прийом одного пацієнта.

Також лікар повинен вміти користуватися сучасним обладнанням, а для цього потрібно постійно вдосконалювати свої знання, відвідувати різні семінари, наукові конференції.

Хороші стоматологи відкриті до спілкування. Вони легко йдуть на контакт, показують свій розклад, розповідають про свою роботу. Можна підійти до стоматолога і прямо запитати про це або записатися на прийом і в ході його задати питання.

Якщо необхідно відвідати вашій дитині стоматолога, то важливо уточнити наявність дитячого лікаря в клініці. Він не тільки розбирається в особливостях дитячих захворювань ротової порожнини, але і зможе встановити з дитиною контакт, що дозволить останньому не боятися таких відвідувань в майбутньому.

Кілька слів про вартість послуг стоматологів

Якщо мова йде про цінову політику стоматологічних клінік, то, природно, ціни вище в тих установах, які вже досить тривалий час надають послуги і встигли позитивно зарекомендувати себе серед населення міста та області. Молоді клініки не можуть встановлювати такі ж ціни, як «старожили», так як ще не мають достатньої популярності. Але це не означає, що якість наданих ними послуг гірше.

Тому можна знайти хорошу клініку в мережі, наприкладі “Люми-Дент” ознайомитися з відгуками, відвідати сайт клініки і самі установу, після чого вибрати вам, що підходить найбільше за вартістю послуг, наявності відповідних фахівців і послуги, що надаються.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.