Для чого використовуються будівельні люльки

Будівельна люлька – багатопрофільний дієвий механізм для будівництва, він використовується при висотних роботах – до ста п’ятдесяти метрів. Такий інструмент застосовується на стінах для обробки декору, при фарбувальних роботах, монтажу і вдосконалення вікон, очищення та планових робіт на високих спорудах. Крім того будівельні люльки застосовуються при ремонті і обслуговуванні ліфтових конструкцій, під час зварювальних робіт на суднах, в димових трубах, мостових і гребельних конструкціях.

Фасадні підйомники виготовляються з дотриманням всіх стандартів, крім того сертифіковані і комплектуються всіма потрібними дозволами служби з технологічного нагляду.

На даний момент аренда люлек мають ряд особливостей, що дозволяють їм спростити роботи. Наприклад, більшість розроблені таким способом, що можлива підстроювання під різні типи і види роботи. Ось так, можливий збір будівельної люльки з розмірами: два, чотири, шість метрів. Отже, виходить, для єдиного працівника, підйомник монтується довжиною два метри, що ергономічно, ніж шість, чотири метрів, відбувається економія місць і витрат. Також досить комфортне перевезення люльки, такий шестиметровий підйомник, можливо, перевозити в ГАЗелі місткістю довжиною три метри.

Такі робочі фасадні конструкції виготовлені, щоб зберігати безпеку робітників при їх використанні. Зручність при експлуатації та транспортуванні також є найважливішою перевагою таких підйомників. Використання таких фасадних підйомників зручніше будівельних стаціонарних споруд та інших типів підйомних апаратів. Для них не потрібен ідеальний низ для установки підстави, тому що вони закріплюються на верхній частині об’єкта. Висоту фасадного підйомника можна регулювати, вони можуть монтуватися на дах з парапетними виступами до півтора метрів. Допускається монтаж при ухилі даху. Лебедчата частина будівельного підйомника оснащена закритою будовою з запасом троса при необхідності. Фасадний підйомник оснащений якісними важільними елементами захоплення, вони закріплюють платформену частину, якщо будь-яка зі сторін робочої платформи підйомника провисає.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.