Як вибрати автошколу?

Діти за знаннями йдуть в перший клас, а майбутні водії йдуть в автошколу. Але як вибрати автошколу правильно, щоб отримати міцні знання і хороші навички водіння, і не переплачувати за розкручену назву, отримавши звичайнісінький набір послуг?

Критерії, які визначають вибір, прості: невисока ціна, зручне розташування, рекомендація знайомих.

Почнемо з останнього пункту, адже саме він є найбільш важливим. Тільки відгуки тих, хто вже навчався в даному закладі автошкола бердянск , є найбільш адекватною оцінкою якості послуг, що надаються.

Тепер кілька слів про вартість. Вартість послуг в різних автошколах не може відрізнятися дуже сильно, тому не варто спокушатися занадто низькою ціною. Адже часто буває, що до заявленої ціни додаються різні збори і платежі: оплата за оформлення документів, плата за уроки водіння, яка не була обговорена відразу і т.д.

Якщо для вас важливо вибрати автошколу ближче до роботи чи дому, то увагу варто звернути й на розклад занять. Зручне розташування – це не гарантія зручного графіка. Набагато важливіше, щоб заняття проходили в зручний час, тоді питання про розташування школи буде не настільки гострим.

Перш ніж бігти в касу оплачувати навчання в автошколі, обов’язково поцікавтеся:

  • репутацією закладу;
  • ліцензіями, кваліфікацією викладачів і офіційним оформленням;
  • технічним оснащенням.

Про репутацію школи можна судити не тільки за відгуками, а й за тим, наскільки довго вона існує. Якщо автошкола працює багато років, пережила кризи, і продовжує навчати водіїв, то це величезний плюс. Зверніть увагу, чи є у закладу власний сайт, і наскільки повною, доступною і коректною є розміщена на ньому інформація.

Ліцензію на надання послуг повинна мати будь-яка автошкола, і пред’являти оригінал документа на першу вимогу. Якщо вам відмовляють і посилаються на те, що ліцензія знаходиться на етапі продовження, добре подумайте, перш ніж піти вчитися в цю автошколу, оскільки можуть виникнути проблеми при здачі іспитів і отримання водійського посвідчення.

Перш ніж подати документи в автошколу, поцікавтеся технічною базою, на якій ви будете навчатися. Вона включає автомобілі, на яких проходять уроки водіння, навчальні класи, автодром. Автомобілів повинно бути кілька, як з ручною, так і з автоматичною коробкою передач.

Бажано, щоб автошкола мала автодром, а то, є ймовірність того, що навчання водінню буде проходити в полі.

Солідний заклад буде намагатися надати про свою роботу якомога більше інформації, в тому числі і по телефону. Якщо на ваш дзвінок відповідають: «приходьте – все дізнаєтеся», шукайте іншу автошколу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.