Як вибрати шини бу?

На сьогоднішній день гума бу здобула велику популярність. Звичайно ж, в першу чергу перевага віддається ціною. Крім цього, як усім відомо, в нашій країні більш складні умови експлуатації покришок, якщо порівняти з багатьма іншими країнами Європи. Автовласники перевзувають свій автомобіль в основному тоді, коли гума є вже зовсім не придатною, а іноді потреба заміни виникає набагато частіше, ніж цього б хотілося. І автолюбителі переймаються питанням: придбати нові покришки або купити шини б/у за доступною ціною.

При цьому водії чудово знають, що якщо правильно вибрати шини колишнього вживання, то вони ще довго будуть радувати своїми показниками якості, надійності і довговічності. Причому, у багатьох випадках гуму бу можна придбати майже новою, а це є дуже вигідним придбанням, так як можна купити якісне взуття для автомобіля на 50% дешевше.

Так як же вибрати шини бу?

Спочатку необхідно ретельно перевірити покришку на відсутність різноманітних порізів, проколів або інших механічних дефектів.

Далі слід зупинити свою увагу на глибині протектора, від якої залежить рівень зчеплення покришки з трасою. Цей показник має свою допустиму межу, підвищивши який автовзуття є не придатною для подальшої експлуатації. Наприклад, для легкових автомобілів цей коефіцієнт повинен становити не менше 1,5 мм, для вантажних авто- 1 мм, а для автобусів -2 мм.

Також слід поцікавитися віком покришок. Термін придатності японської гуми становить 5 років, а європейської – 8 років. При цьому варто не забувати, що чим старше гума, тим вона є меншою еластичною.

Крім того, варто відмовитися від бажання купити шини бу, якщо їх внутрішня поверхня «жувата». Цей ефект виникає при пересуванні на спущених колесах.

Також потрібно відзначити, що в більшості випадків європейським шинам бу значно поступаються нові покришки вітчизняного виробництва. Саме через це іноді буває набагато вигідніше купувати шини колишнього вживання з Німеччини, Франції або інших країн, ніж нові покришки українського або білоруських виробників.

Віддавайте свою перевагу при виборі б.у. шин таким брендам: Bridgestone, Continental, Dunlop, Michelin, Goodyear, Pirelli і багато інших.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.