Перегруз не пройде: на під’їздах до столиці збудують майданчики для зважування авто

Сьогодні у Державному агентстві автомобільних доріг України підписано контракт на виконання робіт з реалізації пілотного проекту зважування автомобілів у русі.

Про це повідомляє офіційна сторінка Укравтодору в Facebook.

Шість майданчиків для автоматичного зважування в русі за 7 місяців буде збудовано на під’їздах до Києва на дорогах М-06, М-03, М-01, М-05, М-07. Цей пілотний проект планується за два-три роки розширити по всій країни до 200-250 таких пунктів по всій країні.

Реалізація проекту впровадження інтелектуальної транспортної системи в Україні, зокрема й автоматичної системи зважування в русі (WIM) регулюється Угодою про позику «Проект розвитку дорожньої галузі» від 19.10.2015 між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Cлавомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Цей проект відкриває нову еру функціонування дорожньої інфраструктури України – адже за допомогою сучасних технічних заходів дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, забезпечить збереження автомобільних доріг від руйнування і дозволить отримувати достовірну ситуацію про інтенсивність дорожнього руху для планування ремонтно-будівельних робіт.

Для компанії-переможця – україно-канадійського консорціуму – це велика відповідальність, адже на основі реалізації цього контракту будуть у майбутньому втілюватися й наступні».

Система WіM має стати частиною загальної системи ІТС (Інтелектуальні транспортні системи), яку Укравтодор планує втілювати з наступного року.

Ця загальна система об’єднує такі складові: Traffic Control (контроль трафіку), Automatic Speeding Control (автоматичний контроль швидкості), Tolling (контроль руху вантажівок і збору оплат від вантажівок), WiM (зважування вантажівок у русі).

Розкриття тендерних пропозицій на виконання робіт з проектування, постачання і монтажу шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу (Пілотний проект з впровадження системи зважування у русі (WIM)) в рамках реалізації Проекту розвитку дорожньої галузі, між Україною та Світовим банком, відбулося 20 вересня 2018 року.

За результатами проведеної закупівлі переможцем на виконання вказаних робіт визначено – СП ТОВ «СЕА ЕЛЕКТРОНІКС УКРАЇНА» (УКРАЇНА) І «INTERNATIONAL ROAD DYNAMICS INC» (КАНАДА) І ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ» (УКРАЇНА), якому було направлено повідомлення про присудження Контракту «Проектування, постачання і монтаж шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу (Пілотний проект з впровадження системи зважування в русі (WIM))».

Вартість Контракту становить 6, 441 854,19 доларів США і 1 806 152,64 гривень (з урахуванням ПДВ).

Строк влаштування WIM систем – до 7 календарних місяців (залежно від локації). Період відповідальності за дефекти – 18 календарних місяців.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.