Легендарні німецькі автобани можуть піти в минуле

Влада Німеччини розглядають можливість обмеження швидкісного режиму на подібних трасах через загрозу зміни клімату.

В даний час в Німеччині на більшості доріг немає обмежень швидкості. Цей факт, а також якість дорожнього покриття зробили свого часу вираз «німецький автобан» синонімом першокласної дороги. Втім, не виключено, що найближчим часом епоха німецьких трас без обмежень може піти в минуле.

Справа в тому, що влада Німеччини доручили опрацювати рекомендації щодо зниження шкоди, що завдається транспортом навколишньому середовищу. У числі пропозицій, які сформував спеціальний комітет, підвищення акцизів на паливо, збільшення квот на електромобілі і введення обмеження швидкості на автобанах.

У документі, з яким ознайомилося агентство Reuters, поки фігурує обмеження в 130 км/год. Підвищення акцизів, скасування податкових пільг для дизельних авто, а також збільшення квот на продаж гібридних і електричних автомобілів заплановано з 2023 року.

Нагадаємо, що з 1 вересня в Європі вступив в силу новий стандарт перевірки рівня шкідливих викидів автомобілів (WLTP), який передбачає тестування автомобілів на предмет шкідливих викидів в реальних умовах. Крім того, раніше влада ЄС прийняли рішення про різке скорочення до 2030 року викидів вуглекислого газу автомобілями – на 35%, поступове заборону дизельних машин і збільшенні числа електрокарів.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.