Мастило для кристалізаторів

У ливарному виробництві при литті під тиском поверхні прес-форм і виливків потребують захисту від обопільного руйнування. Для цих цілей використовуються спеціальна смазка підшипників для кристалізаторів. Вони захищають від тертя і забезпечують безперешкодне ковзання по стінках кристалізатора. Для цього застосовують масло для кристаллизатора mould release 950-1.

Опис, властивості матеріалу

Мастило для напівбезперервного лиття металів повинно постійно покривати всю поверхню кристалізатора протягом процесу розливання. В іншому випадку, в місцях згоряння покриття утворюються підкіркові бульбашки і інші дефекти. Залежно від обсягу і властивостей розплавленого металу витрата мастила варіюється від 300 до 500 г / т.

Крім цього, мастильний матеріал повинен мати наступні властивості:

  • мати однорідний склад і фізико-хімічні характеристики;
  • захисна атмосфера, що утворюється від продуктів згоряння, повинна надійно захищати поверхню протягом усього процесу лиття;
  • мати необхідну консистенцію; мастильний матеріал повинен бути досить в’язким для швидкого і надійного зчеплення з поверхнею кристалізатора;
  • повинні бути відсутні механічні домішки у вигляді твердих частинок.

Зазвичай до складу повноцінного змащення входить технічний жир, мінеральні або синтетичні масла і загусники.

Переваги використання мастила для кристалізаторів

Дане мастило зазвичай використовується при литті алюмінієвих сплавів. Мастильні матеріали для кристалізатора мають такі переваги:

  • Ефективні розділяють і змащувальні якості матеріалу, що забезпечує захист прес-форми від прилипання металу, тим самим, збільшуючи термін її експлуатації.
  • Швидке, м’яке видалення виливки з форми; поверхня виробу залишається в цілісності.
  • Збільшення продуктивності праці. Завдяки значному скороченню кількості дефектів на поверхні прес-форми і виливки немає потреби в додатковій їх обробці.

Крім цього, дотримання екологічних та санітарно-гігієнічних норм дозволяє поліпшити умови праці працівників підприємства.

Ознайомитися зі складом і технічними характеристиками мастила для кристалізаторів можна за посиланням http://evrosmazki.ua/catalog/category/view/452.html. Для отримання додаткової інформації потрібно залишити заявку на зворотний зв’язок. Профільний фахівець компанії зв’яжеться з клієнтом і надасть потрібні йому відомості.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.