Українські КрАЗи взяли участь у військовому параді іншої держави (ВІДЕО)

Будь-яка армія світу на своїх військових парадах показує кращі зразки військової техніки, яку вона має на озброєнні. Автомобілі КрАЗ вже не перше десятиліття заслужено беруть участь в урочистих показах військової могутності багатьох країн світу. Не став винятком і військовий парад в Лаоській Народно-Демократичній Республіці, який пройшов 20 січня в столиці В’єнтьян на честь 70-річчя від дня утворення Народної армії Лаосу, пише ТМ.

На параді були продемонстровані зразки військової техніки виробництва різних країн світу. Серед них – бортові КрАЗ-6322 у якості тягача гармати М-46 калібром 130 мм із артилерійським розрахунком на борту.

Велику партію повнопривідних автомобілів «АвтоКрАЗ» поставив до Лаоської Народно-Демократичної Республіки в 2015 році. Замовник вибрав саме цю модель автомобілів КрАЗ, так як для роботи в складних природно-кліматичних умовах цієї країни потрібна машина з якостями, які КрАЗ-6322 має в повній мірі. Це і висока прохідність, і простота в обслуговуванні, експлуатації та ремонті при винятковій надійності і міцності конструкції.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.