Власникам євроблях повідомили важливі новини

Для всіх власників авто на іноземній реєстрації у нас є пара неоднозначних новин. Зрозуміло, це стосується тільки тих, хто тільки планує ступити на шлях легалізації свого транспортного засобу в правовому полі України.

По-перше, всім охочим заощадити рекомендуємо поквапитися – пільговий термін 50-відсоткової знижки на акцизний податок діє до 22 лютого 2019 роки (п’ятниця). І ми як і раніше нічого не знаємо про можливе його продовження ще на 90 днів, до 23 травня 2019 року.

По-друге, оголошене раніше Кабміном спрощення оформлення авто в зв’язку з використанням даних техпаспорта замість сертифіката відповідності отримало деякі коригування. Якщо до справи, текст постанови допрацювали – тепер він містить положення про те, що довідка про відповідність екологічним нормам не потрібна тільки при безпосередньо розмитненні, і то якщо відповідні дані (рівень екологічності) вказані в техпаспорті. Офіційний текст нової постанови Кабінету Міністрів України дивіться тут.

Таким чином, сертифікат відповідності залишається в переліку обов’язкових документів для первинної реєстрації транспортного засобу, так як в ньому підтверджується відповідність конструкції автомобіля всім вимогам національних стандартів. А рівень екологічних норм – тільки один з параметрів, зазначених в сертифікаті.

Уряд, проте, нагадує, що продовжує працювати над спрощенням процедури митного оформлення та скороченням переліку необхідних документів.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.