У Німеччині звалища переповнені старими дизельними автомобілями

У Німеччині власники старих автомобілів з дизельними двигунами стали останнім часом часто кидати їх на звалищах. Причина – німецькі міста забороняють транспортні засоби, які надмірно забруднюють повітря.

Звичайно, поки заборона на старі дизельні автомобілі торкнулися тільки невеликої кількості німецьких міст. До того ж, їх забороняють головним чином тільки в центральних районах. Проте, таких міст з кожним місяцем стає все більше і більше, а заборона на проїзд по центральних районах для старих дизельних авто практично рівнозначний їх повній забороні.

Влада Німеччини хочуть переобладнати старі дизельні машини під сучасні екологічні стандарти. Однак, поки так і не ясно, хто за це повинен платити – уряд або автовиробники.

Тому німці стали в масовому порядку позбавлятися від старих дизельних авто. І навіть більш-менш нові дизельні машини теж відправляються на звалище. Тим більше, що в цьому випадку покладається бонус при покупці нового автомобіля.

Ось і виявляються на німецьких смітниках машини з пробігом до 100 тис. км, на яких взагалі-то ще можна спокійно їздити як мінімум 2-3 роки.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.