Процес розмитнення авто з США

Останнім часом українські автолюбителі воліють купувати автомобілі з Америки. На те є багато причин. Серед основних – це приваблива ціна на якісне транспортний засіб. Навіть якщо скласти вартість автомобіля, також витрати на транспортування на інший континент, в сумі вийти цифра набагато привабливіше ніж вартість хороших автомобілів на внутрішньому ринку країни. Найчастіше новий або підтриманий автомобіль, привезений з Америки, виявляється, практично вдвічі дешевше ніж такий же придбаний в Україні. Чому ж така різниця? Все досить просто. Внутрішній авторинок США вельми насичений. У цій країні на автомобілях їздять буквально все і оновлюють їх не раз в 40 років як у нас, а набагато частіше.

Процес розмитнення авто з США

Придбати автомобіль в Америці можна, де завгодно. Вам доступні кілька варіантів придбання:

  • Дилери реалізують автомобілі з гарантією, яка українцеві зовсім ні до чого. Цей варіант є надійним, але разом з тим він і дорогий.
  • Продавці – приватники. Їм не завжди можна довіряти, особливо якщо врахувати, що автомобіль ви купуєте на чужому континенті і не знаєте всіх особливостей проведення подібних угод.
  • Автомобільні аукціони. Цей варіант є найбільш прийнятним. Існують різні аукціони авто з США (наприклад https://americamotors.com/), на яких можна купити нові, підтримані, автомобілі або ж транспортні засоби після ДТП і інше.

Так як останній варіант найбільш вигідний і безпечний, розглянемо його більш детально.

Процес розмитнення авто з США

Незважаючи на те, що такі аукціони дуже поширені і користуються попитом, не кожен українець зможе розібратися в особливостях їх роботи. Складний процес транспортування автомобіля на наш континент. Що ж робити в такому випадку? Невже доведеться відмовитися від мрії про хороше автомобілі? Не варто поспішати.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам дуже цікаву послугу. Ми готові допомогти вам стати володарем заповітної машини, яка буде доставлена ​​прямо з Америки. Ви зможете заощадити і стати власником крутого і якісного авто.

У нас значний досвід роботи з авто аукціонами. За 14 років ми придбали на таких аукціонах і доставили своїм клієнтам найрізноманітніші автомобілі. Звичайно ж за період своєї роботи нам довелося зіткнутися з багатьма труднощами, і ми попадали в незрозумілі ситуації, але завжди зуміли знайти найбільш вигідні рішення. Хочете стати власником дійсно гарного автомобіля? В такому випадку довірте цю роботу нам, адже ми є професіоналами своєї справи.

Розглянемо за яким алгоритмом здійснюється процес придбання транспортного засобу на аукціонах США.

Підбір варіантів. Ми виберемо для вас підходящі варіанти, які будуть відповідати вашим вимогам і заявленим бюджету.Прорахунок вартості. Перед тим як ви укладете з нами договір ми надамо вам приблизну підсумкову вартість придбання автомобіля.Укладання договору. Всі подальші дії можливі тільки на підставі укладеного договору.Торги і придбання авто. Це основний процес покупки відповідного вам транспортного засобу.Оплата через банк. Платежі приймаються по SWIFT переказу, що дозволяє гарантувати безпеку ваших коштів.Доставка контейнером. Доставляється авто в одеський порт. Час доставки близько 6-8 тижнів.Розмитнення. Покриття необхідних платежів за пільговими тарифами.

Фінальним етапом буде отримання вами транспортного засобу з суттєвою економією.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.