В Україні запрацював корисний сервіс для водіїв

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office – BRDO) презентував портал моніторингу фінансування доріг.

Работа на дороге

Як зазначив на прес-конференції в Києві голова Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук, портал є корисним для кожного, хто цікавиться цим питанням, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми вирішили зібрати в одному місці дані, які б дозволяли пересічному громадянину, тобто кожному з нас, зрозуміти, куди витрачаються кошти, які ми платимо за будівництво доріг”, – сказав він.

Портал надасть інформацію про ремонт доріг у розрізі областей та доріг державного значення і місцевого, про кошти витрачені на безпеку руху. Тут є дані про тендери, які було оголошено та проведено в областях, а також про гроші, які фактично були витрачені замовниками.

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business. Завданням BRDO є покращення умов ведення бізнесу та інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налогодження публічного діалогу між бізнесом та владою.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.