Ремонт турбіни або покупка б / у

Автомобільний турбокомпресор сам по собі надійний агрегат, який самостійно не виходить з ладу. Одним з найважливіших моментів є визначення та усунення причини поломки турбіни. Це можна з’ясувати тільки при розбиранні агрегату і його перевірці по виробках деталей картриджа турбіни. Поломка турбокомпресора сама по собі приносить не мало головного болю автовласникові. Щоб не отримати ще більше неприємностей при вирішенні цієї проблеми, команда Профтурбо допоможе вам розібратися, що ж вигідніше – відремонтувати турбіну або замінити її.

Давайте розглянемо варіанти докладніше ..

Купити турбіну з розборки здається досить-таки привабливим рішенням проблеми. Невисока вартість у порівнянні з покупкою нового турбокомпресора і швидкість «одужання» вашого авто схиляють автовласників до придбання б / у турбіни. Все б непогано, проте є кілька нюансів, які ставлять під сумнів правильність такого вибору. По-перше, невідомі ні стан автомобіля, з якого знято турбокомпресор, ні умови його експлуатації і технічного обслуговування, яким навантаженням піддавався і скільки «набігала» турбіна. Наступний момент – це часта розбіжність технічних характеристик «рідної» турбіни в порівнянні з б / у. Ну і, напевно, найважливіший момент – це гарантійний термін експлуатації турбокомпресора. Зазвичай для турбіни з розборки він не перевищує 10 днів, а в деяких випадках і зовсім відсутній, так що хорошого мало.

Розглянемо варіант ремонту вашої турбіни. Є думки, що ремонт турбокомпресора – це довго, дорого і не надійно. Зараз ми рознесемо в пух і прах ці забобони. Для початку – компанії, що мають свої виробничі потужності і склад комплектуючих, проводять відновлення турбіни за 1 день. Що стосовно вартості ремонту турбокомпресора – він в одиничних випадках перевищує витрати на покупку б / у-агрегату (середня вартість ремонту турбокомпресора в компанії « Профтурбо» від 2000 грн). А тепер переходимо до головного! Гарантія! Ремонтуючи турбокомпресор на професійному ТУРБОСЕРВІСІ, ви отримуєте тривалу гарантію (тут вона становить 1 рік без урахування по пробігу автомобіля). Всі зношені деталі будуть замінені на нові, обов’язково буде проведене балансування турбокомпресора і регулювання робочих показників наддуву. Так само ви отримуєте професійну консультацію щодо подальшої експлуатації вашої турбіни і будете ознайомлені з причинами поломки агрегату. Після ремонту турбокомпресора в даній компанії, ви не впізнаєте свою турбіну – вона буде як нова!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.