Як працює евакуатор: основні принципи

Проїжджаючи вулицями столиці нерідко можна зустріти рекламні бігборди з написами “Евакуатор”. Сьогодні кожен водій в повній мірі розуміє, що означає цей напис. А в не такому далекому минулому слово «евакуатор» асоціювалося у водіїв лише з транспортуванням автомобіля, розташованого в недозволеному місці, на штрафмайданчик. В даний час кожен водій розуміє, що евакуатор для автомобілів це помічник у багатьох надзвичайних ситуаціях. Послуги евакуатора знадобляться при поломці автомобіля, після дорожньо-транспортної пригоди, і в тому випадку, коли необхідно просто забрати автомобіль і доставити його до місця перебування водія. І це далеко не повний перелік випадків, коли може стати в нагоді допомога евакуатора.

Що ж включає в себе поняття евакуатор. Евакуатор – це спеціальний автомобіль, який призначений для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування автомашин.
Евакуатори бувають різними. Легкові евакуатори, мають вантажопідйомність до 5 тонн і призначені для транспортування легкових автомобілів. Евакуатори з маніпулятором мають спеціальні автомобільні платформи з краном і можуть здійснювати завантаження, розвантаження та транспортування аварійних автомобілів. Вантажні евакуатори призначені для транспортування вантажних автомобілів які мають вага не більше 80 тонн.

В даний час послуги евакуатора надають багато компаній. В умовах конкурентної боротьби зростає якість надаваних евакуаторами послуг, автомобілісти знаходять застосування евакуаторів у багатьох ситуаціях. Знайти контактно-адресну інформацію, відшукати найближчий недорогий евакуатор і зробити замовлення, досить просто маючи під рукою інтернет, досить набрати кілька нехитрих фраз таких, наприклад як “заказать эвакуатор Киев” . Карта евакуаторів онлайн »і в пошуковій видачі знайдете величезну кількість посилань на компанії, які надають ці послуги.

Йдучи назустріч потенційним клієнтам, власники евакуаторів покращують цей сервіс. Для залучення клієнтів, збільшення інформативної бази пов’язаної з послугами евакуаторів, забезпечення доступності кожному водієві інформації про евакуатори створюються електронні карти з позначенням місць перебування евакуаторів. Відкривши карту евакуаторів онлайн в інтернеті або за допомогою GPS-навігатора можна без проблем, в разі необхідності, знайти, де знаходиться найближчий евакуатор або станція евакуаторів і замовити їх послуги.

Компанії, що надають послуги евакуатора намагаються розмістити свої станції рівномірно по всій її території, це збільшує швидкість реагування на замовлення клієнта та своєчасно надати евакуатор в потрібне місце.

Досвідчені водії, працюючи в зв’язці з диспетчером, доставляють автомобіль до зазначеного в замовленні місця в найкоротші терміни. Це відбувається за рахунок оперативної інформованості водія про найкращих на момент транспортування маршрутах пересування та можливості їх коректування по ходу руху.

Важливою для споживача таких послуг є своєчасність їх надання. Тому компанії намагаються якнайкраще організувати свій сервіс для забезпечення максимально оперативності реагування на дзвінок клієнта. У цій справі хто перший опинився біля клієнта у того і прибуток в кишені. Тому для збільшення оперативності та швидкості реагування на замовлення водії та диспетчери оснащені такими засобами зв’язку, які дозволяють максимально швидко реагувати на виклик евакуатора в межах міста.

Скористатися послугами евакуатора можна не тільки в робочі дні, а й у вихідні. Компанії, що надають послуги евакуатора працюю цілодобово і щодня, відповідно до ритмом руху автомобільного транспорту. Їх евакуатори в будь-який момент готові прийти вам на допомогу і виручити в надзвичайній ситуації.

Користуйтеся послугами евакуатора, в даний час це самий надійний друг і помічник на дорозі, в разі, будь-якого події, яка вплинула на можливість пересуватися на власному автомобілі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.