Як проходить переробка відпрацьованого масла

На даний момент одним з популярних напрямків є створення «корисних» стартапів, які мають на увазі як наявність прибутку ініціатору бізнесу, так і з відчутною користю впливають на навколишнє середовище. Заснувати завод або невелику організацію, наприкладі компанії “Экоинтел” ось посилання: https://ecointel.com.ua/ru/priem-otrabotki, головною метою якої буде переробка відпрацьованого машинного масла, в Україні може кожен бажаючий, тому що в даному випадку не потрібно мати особливого для цього знання.

Крім цього, даний бізнес володіє декількома важливими перевагами. По-перше, процес переробки відпрацьованого машинного масла дозволяє помітно знизити екологічні ризики, тому ця галузь отримує заохочення і підтримку з боку держави. По-друге, цей вид переробки гарантовано окупиться в будь-якому з регіонів країни, оскільки є велика кількість сировини, а для збуту функціонує безліч ринків. По-третє, весь процес автоматизований, необхідну роботу виконує спеціалізоване обладнання, що скорочує витрати на прийом персоналу.

Устаткування для очищення та переробки масла

Перш, ніж зайнятися закупівлею спеціального обладнання для очищення й обробки відпрацьованого машинного масла, обов’язково варто визначити який саме спосіб очищення даної речовини ви маєте намір використовувати в своїй роботі. Виділяють 3 основні методи:

  • Хімічний вплив. Характеризується застосуванням реагентів, які забруднюють паливо, після чого відбувається хімічна реакція збільшення дрібних частинок. Завдяки цьому процесу стає можливою їх фільтрація.
  • Фізико-хімічний. Суть полягає в утворенні осаду, який складається з домішок. Він віддаляється розчинниками, коагулянтом і адсорбентом.
  • Фізична очищення. Використовується фільтр, силове поле і сепаратор.

Тільки після того, як ви знайдете більш прийнятний і вигідний для свого бізнесу метод очищення відпрацьованого машинного масла, можна приступати до придбання всього необхідного обладнання для його переробки. Відшукати його досить просто, оскільки сучасний ринок має широкий технічний асортимент.

Технологічний процес

Функціональна складова обладнання для переробки відпрацьованого машинного масла в дизельне паливо безпосередньо залежить від вартості лінії. Найбільш бюджетні моделі зазвичай обмежуються нижчепереліченими опціями:

  • переробка відпрацьованого масла в дизельне паливо;
  • освітлення;
  • очищення;
  • отримання паливно-мастильного матеріалу (ПММ) з відпрацьованого машинного масла.

Більш дорогі лінії мають можливість переробляти не тільки рідке паливо. Подібне обладнання дозволяє разом з процесом очищення вихідної речовини, також застосувати вторинну обробку вугілля, деревних відходів, торфу, паперу, і отримати легку синтетичну нафту. Установка даного типу може зробити 1 літр нафти, що складається на 80% з дистиляту дизеля, зі стандартного мішка сміття. Іншими словами, приблизно 10-15 кг відходів мають можливість забезпечити однокімнатну квартиру теплом і електропостачанням на 20 годин.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.