Чому варто купити авто у друга в розстрочку через компанію? Переваги та недоліки такого оформлення

Бажаєте купити авто у друга, проте ще не зібрали повну суму для швидкого обміну? Товариш хоче отримати всі гроші відразу, а Ви не можете зібрати за кілька днів таку значну кількість гривень? Є чудовий вихід з ситуації, а саме викуп і оформлення авто в розстрочку через професійну компанію. Що таке викуп з подальшою розстрочкою, який процес обміну, переваги та недоліки пропозиції – на всі ці питання ми відповімо далі у статті.

Купити авто у друга з розстрочкою може кожен, достатньо лише домовитись з товаришем про обмін. Сутність пропозиції полягає в тому, що обрана автомобільна компанія спочатку купує машину товариша і виплачує йому всю вартість, яку він забажає за продаж. А потім представник компанії підписує з Вами договір, в якому продає авто друга Вам у розстрочку. Звучить просто? Так і є!

Які стандартні етапи обміну?

1. Ви з другом та машиною залишаєте заявку на сайті компанії або приїжджаєте до майданчика. Повідомляєте компанію про бажання купити авто товариша в розстрочку.

2. Фірма погоджується взяти участь у процесі обміну, проводить безкоштовну консультацію по процесу. Під сам консультації брокер розповідає про стартовий платіж, визначає його суму та суму щомісячного платежу, детально описує графік виплат та відповідає на запитання.

3. Представник компанії разом з Вашим другом приїжджає до найближчого сервісного центру України для викупу обраного транспортного засобу, Ваш товариш отримує всі кошти безготівково на його рахунок у банку.

4. Ви відвідуєте майданчик для підписання договору розстрочки, а також заздалегідь сплачуєте визначений при телефонній розмові стартовий платіж. Отримуєте машину, ключі, технічний паспорт та інші документи.

5. Виплачуєте щомісячно за графіком невелику суму боргу, а після сплати останньої частини – компанія переоформлює машину на Вас і договір розстрочки припиняє дію.

Де оформити розстрочку на авто товариша? Ми можемо запропонувати перевірену компанію ПланетАвто, яка вже 15 років професійно займається купівлею-продажем машин по всій країні. Перевагами фірми є наявність 3 десятків власних майданчиків по країні, кваліфікований штат працівників майданчиків та власного телефонного центру, а також позитивний імідж на ринку. Завітайте до сайту ПланетАвто, де ви також можете залишити заявку на придбання авто друга або вибрати будь-яке інше з сайту для оформлення. ПланетАвто – Ваш помічник у придбанні авто в розстрочку.

Які переваги і недоліки пропозиції? Плюси: швидкість отримання машини, Ви не будете сваритись з товаришем через фінансові питання, він отримає всі кошти одразу, Ви будете поступово виплачувати вартість вже оформленої машини, безпека угоди. Чи є мінуси? Складно назвати це мінусами, скоріше нюансами: наявність невеликого відсотка комісії у місячних платежах по машині, потреба виплачувати вартість до повної сплати за графіком.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.