Електронний страховий поліс – що це таке і як він працює

За останні кілька років ситуація в світі з COVID-19 перевернула з ніг на голову розуміння про безпеку і взагалі про переміщення людини не тільки в рамках нашої країни, але й сусідніх держав. На сьогоднішній день страховка від ковід для іноземців потрібна всім, хто перетинає кордон України. Причому не має значення з якої країни іноземець приїхав, наявність свідоцтва, сертифікату (страхового поліса) обов’язкова.

Причому цей документ в обов’язковому порядку повинен бути зареєстрований страховою компанією з України. Також це може бути іноземна страхова компанія, яка на території нашої країни має представництво. Строк дії полісу не повинен бути меншим того періоду, на який іноземець приїхав на територію України. Цим діло не обмежується, обов’язкова наявність у іноземця негативного ПРЛ тесту, причому його варто зробити не пізніше ніж за 72 години до моменту в’їзду в країну (перетин кордону).

Електронний страховий поліс – що це таке?

Як тільки електронні страхові пояси стали з’являтись, у багатьох виникали запитання що це таке і як вони працюють? Насправді електронний страховий пояс нічим не відрізняється від традиційного поліса. Юридична сила двох цих документів аналогічна, вони нічим не відрізняються один від одного. Для оформлення даного електронного документу необхідно потратити не більше 5 хвилин. Також для цього підійде будь-який пристрій, в тому числі і мобільний.

Не важливо при цьому де знаходиться людина на даний час, на якому континенті чи в якому куточку земної кулі. Дуже важливим моментом є те, що підробити цей документ неможливо, це недоступно шахраям. А ще для виготовлення такого документу необхідно мати мінімум документів, а саме: закордонний паспорт, також підійде той документ, який дозволяє перетинати кордон.

Настання страхового випадку – що робити?

Як тільки людина відчула ознаки захворювання, вона повинна відразу виконати певні дії і першим з них є необхідність зробити ПЛР-тестування. Саме завдяки цьому тесту є можливість взнати чи є в людини захворювання на ковід чи це інша хвороба. Якщо наявність хвороби коронавірусної інфекції підтвердиться, тоді варто провести примусову обсервацію.

Також при підтвердженні ковід необхідно телефоном зв’язатись з Медичним Асистансом, причому це варто зробити дуже оперативно, відразу як тільки людина взнала про ознаки хвороби. Більше того, не потрібно відкладати на потім цей телефонний дзвінок, адже вимоги навіть ставлять точні обмеження по часу (не пізніше 24 годин).

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.