Як грати в гральні-автомати.укр

Велика частина з нас до недавнього часу почувши словосполучення «ігрові автомати» в уяві відразу ж уявляли собі класичний тип «одноруких бандитів», які працюють за принципом: опусти монету – смикни за ручку в надії, що тобі пощастить. Не вийшло – смикай ручку ще раз. Однак сучасні ігрові автомати грати бесплатно, розроблені за новітніми технологіями, надають абсолютно всім гравцям шанс на виграш.

Традиційні безкоштовні ігрові автомати онлайн в своїй ігровій системі володіють трьома баранами і центральною ігровою лінією, при з’єднанні символів в якій і виходить виграш. А ось великою кількістю ігрових ліній на барабанах в кількості останніх від п’яти до семи можуть похвалитися тільки сучасні автомати онлайн.

Що стосується виграшної комбінації, то вона, як і раніше, може бути зібрана шляхом складання деякого числа однакових символів. Однак ігрові лінії в сучасних автоматах можуть бути зібрані самими різними способами (горизонтально, по діагоналі, зигзагом і вертикально) і проходити при цьому через як все, так і частина барабанів.

При грі в автомати онлайн безкоштовно без реєстрації будь-якому гравцеві важливо знати кількість ігрових ліній в обраному слоті, адже від цього безпосередньо залежить його виграш. Справа в тому, що багато слотів можуть мати лише одну ігрову лінію. Але найбільшим успіхом у гравців користуються слоти з 3-ма, 5-ю, 9-ю, 15-ю, 20-ю і 25-ма ігровими лініями. Адже навіть якщо поставити 1 гривню на кожну ігрову лінію ігрового автомата, то він може легко перетворитися вже в 25 гривнів за кожен спін.

Але є і такі ігрові автомати, в яких грати абсолютно на всіх наявних лініях. Такий вид онлайн автоматів називають «фіксованими». Крім цього є такі слоти, де гравець сам вибирає і кількість ігрових ліній, і суму ставки. З цього випливає, що зменшення кількості ігрових ліній в ігровому автоматі зменшує і вартість спина, і шанс гравця на виграш.

Також при ознайомленні з ігровим автоматом потрібно вивчити і наявність або відсутність спеціального символу, іменованого як «розкиданий» або scatter. Виявивши такий символ в ігровому автоматі, пам’ятайте, що він буде здійснювати виплати незалежно від того в якій частині барабана будуть розташовуватися однакові символи. Головне, що вони є на сусідніх барабанах.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.