Повернення техогляду в Україні: розкриті деталі

В Україні неминуче повернуть техогляд для всіх автомобілів у зв’язку із зобов’язаннями нашої країни перед Євросоюзом. Проте, просто повертати старі, які діяли колись процедури не варто. Про це сказав Автоюрист Денис Конюшка, пише MMR.

«Техогляд повинен встановлювати технічний стан автомобіля, в тому числі, обов’язково комерційних авто, автомобілів таксі, перевізників і так далі. Можливо, техогляд потрібен для автомобілів іноземного виробництва старше 5-7 років. Чи потрібен техогляд 2-3-річних авто – спірне питання. На мою думку, не потрібен», – заявив Конюшка.

Перше, що повинен виключати технічний огляд – ДТП через поганий технічний стан ТЗ. Однак, за даними статистики скасування або повернення ТО «не впливала і не впливає на кількість ДТП в результаті невідповідного технічного стану».

У той же час, зараз рано говорити про те, в якому вигляді техогляд повернути в Україну.

«Давайте почекаємо, поки рішення пройде перше читання, воно буде змінюватися в будь-якому випадку. Але воно повинно пройти рано чи пізно, оскільки у нас є зобов’язання перед ЄС повернути техогляд. Це не перша і далеко не остання редакція нового законодавства», – сказав Конюшка.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.