Вібрація двигуна, причини, рішення

Сильна вібрація при включенні автоматичної коробки передач в режим (драйв) найбільш поширена несправність в легкових автомобілях навіть з невеликим пробігом. Якщо вона пропадає відразу після рушання з місця, то коло ймовірних причин можна звести до мінімуму.

Причин може бути декілька, але найвірогідніша – це піддвигунова подушка, або одна з них. Або на ямі, або на підйомнику знизу автомобіля необхідно провести візуальний огляд подушок. Що вийшли з ладу можуть виявитися як піддвигунова так і підкоробочна подушка. Зношені деталі слід замінити на нові.

Процедура не відрізняється трудомісткістю, але при цьому настійно рекомендується не економити на вартості вузлів і замінити їх все таки на оригінальні запчастини. Також краще вибрати перевірений магазин, такий як наприклад https://shop-kia.com.ua. Коштують вони в залежності від моделі та бренду відносно не дорого. Необхідно також пам’ятати і ту рекомендацію, що міняти треба відразу всі подушки, навіть робочі, незважаючи на їх ще справний стан все таки існує велика ймовірність їх швидкого виходу з ладу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.